м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.01.2017

22 січня у Винниках відбудеться віче до Дня Соборності України

Винниківська міськрада запрошує винниківчан відзначити проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки 22 січня о 13.00 год біля пам’ятника Незалежності.

 

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

«День Соборності має велике значення для кожного міста та цілої України, оскільки вплинув на всю подальшу її історію. З нагоди 88 річниці, пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та державності запрошуємо на урочисте віче, аби відзначити знаменну в історії нашого народу подію», – каже заступник Шустер.

 

Нагадаємо, День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

 

Akt_Zluky_191922 січня 1919 року на Софійській площі у Києві за присутності кількох тисяч людей, членів Директорії на чолі з Володимиром Винниченком, уряду УНР, делегації ЗУНР і духовенства Української Православної церкви на чолі з архієпископом катеринославським Агапітом, Лонгин Цегельський зачитав ухвалу Української Національної Ради про об’єднання, після чого Федір Швець зачитав відповідний універсал УНР.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

14.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору