м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.05.2018

20 травня Боісіда Березюк читатиме вірші у бібліотеці Винник

В рамках мистецького проекту “Пробудження” винниківчани матимуть змогу провести літературні читання у бібліотеці для дорослих Винник із київською поетесою Боісідою Березюк.

 

Зустріч розпочнеться о 14:00 год за адресою: вул.Галицька, 49.

 

Нагадаємо, що 22 квітня у Винниках відкрили виставку «Пробудження», яку організовувала громадська організація «Центр суспільних інновацій», куратор проекту Софія Огоновська.

 

Метою заходу є розвиток креативного мистецького середовища та привернення уваги до сучасного мистецтва. Реалізація таких проектів у маленьких містах та громадах є хорошою можливістю для розвитку творчої молоді.

 

Громадська організація «Центр суспільних інновацій» є переможцем конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 – 2020 роки у 2018 році.

 

Захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Винниківської міськради, бібліотеки для дорослих Винник.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору