м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.08.2017

20 серпня Микола Тинкалюк запрошує на фотовиставку «З любов’ю до Винник»

Всесвітньовідомий фотограф, художник Міжнародної федерації фотомистецтва, член Національної спілки фотохудожників України, винниківчанин Микола Тинкалюк презентує фотовиставку у бібліотеці для дорослих Винник 20 серпня 0 15.00 год.

«Як каже пан Микола: “Все, що я роблю у своєму житті, роблю безкорисливо, моє багатство у творчості і духовності і не вимірюється матеріально”.

Для фотомитця надзвичайно важливим є дух незалежності, свободи та людської гідності. Він називає творчість Божим даром, світлом від Всевишнього. Пан Микола каже, що завжди йде за велінням душі і серця, зі снагою та бажанням вдосконалення творчості, імпровізуюючи на всіх октавах життєвого роялю, і радіє, що білих клавіш зрештою більше, ніж чорних», йдеться на сторінці дорослої бібліотеки Винник у Фейсбук-мережі.

Велика частина творчого доробку Миколи Тинкалюка присвячена Винникам, де він проживає вже 41 рік. Тут знайшов свою життєву долю, музу і натхнення.

На зустріч з фотомайстром та його роботами запрошуються усі бажаючі 20 серпня о 15.00 год. у бібліотеку для дорослих м.Винники за адресою: вул.Галицька, 49.

Квітень

12.2021