м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.11.2019

15 листопада у бібліотеці для дорослих Винник відбудеться проєкт “ЗАЗИРНИ”

Студія сценічного мистецтва «ЗМВ», ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада Винник, філія-бібліотека для дорослих м.Винник та Винниківська міськрада запрошують на проєкт «Зазирни» 15 листопада о 18:00 год.

«Проект “ЗАЗИРНИ” – це поєднання емоцій та почуттів, фото виставки та театралізованих композицій, а також можливості кожному проявити свої емоції!

Робота над фото тривала 4 години, у дітей були такі завдання: обрати будь який продукт та перетворитись у нього, а також за 30 секунд відтворити як найбільше цікавих емоцій.

Результату зйомки учасники та батьки не бачили, тому  для них самих це буде сюрпризом!

Фотограф – Софія Чериба

Також ми готуємо  композиції, про те, як емоційно ми сприймаємо навколишній світ і що відчуваємо після сказаних та почутих слів від важливих для нас людей!

Також кожен гість матиме змогу проявити найщиріші емоції, про це ви дізнаєтесь уже на виставці!», – повідомила куратор проєкту Анастасія Пришляк.

Захід відбудеться у бібліотеці для дорослих (вул.Галицька,49).

20.2020