м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.12.2019

12-14 грудня пройде урочисте святкування 100-річчя від дня народження владики Андрія Сапеляка

13 грудня на новому кладовищі у Винниках відбудеться посвячення надгробного пам’ятника Преосвященного владики Андрія (Сапеляка).

Розпочнуться урочистості у четвер, 12 грудня, у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35), де відбудеться науковий семінар, присвячений 100-річчю від дня народження вл. Андрія Сапеляка на тему: «Українська Греко-католицька Церква на ІІ Ватиканському Соборі».

13 грудня о 13:00 год на новому кладовищі у Винниках відбудеться посвячення надгробного пам’ятника Преосвященного владики Андрія (Сапеляка).

В суботу, 14 грудня, у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175) проведуть урочисту академію з нагоди 100-річчя від дня народження владики Андрія Сапеляка.

Нагадаємо, владика Андрій Сапеляк відійшов у вічність 6 листопада у віці 97 років. Владика був першим та найстаршим єпископом Української Греко-Католицької Церкви, останні роки життя провів у Винниках.

25.2020