20.12.2016

«Золота молодь Винник» передала у школи міста контейнери для роздільного сортування відходів

img_20161219_124109

Відтепер учні винниківських шкіл зможуть долучитися до роздільного сортування відходів та безпечної утилізації відпрацьованих батарейок.

Все це стало можливим завдяки проекту «За чисте довкілля у м.Винники», який окрім інформаційно-просвітньої частини у вигляді інтерактивних занять для учнів, передбачив закупівлю і передачу для навчальних закладів та Спільноту взаємодопомоги «Емаус-Оселя» контейнерів для роздільного сортування відходів (пластику та паперу) та коробок для збору відпрацьованих батарейок.

Окрім того коробки для відпрацьованих батарейок розміщено у Бібліотеці №34, а також ними планується забезпечити Бібліотеці №35 та школі мистецтв.

Нагадаємо, що в рамках проекту, було проведено 44інтерактивних заняття для 807 школярів, поширено інформаційно-роздаткові листівки серед учнів, вивчено думку школярів щодо проблематики роздільного сортування сміття (результати опитування) та встановлено 4 інформаційних стенди у кожній зі шкіл учасників-проекту.

Реалізація проекту стала можливою завдяки Департаменту екології і природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Винниківської міської ради та ТОВ «Спецавтотранс-Львів». Виконували проект ЛММГО «Золота молодь Винник» у партнерстві з ГО «Інститут активної громади».

Додамо, що у вересні цього року Винниківська міська рада прийняла Програму охорони навколишнього середовища міста Винники на 2017-2019 роки, одним із завдань якої є екологічна освіта і виховання мешканців міста, інформування про стан навколишнього природного середовища.

Share on Facebook20Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017