14.10.2017

Зі святом Покрови Божої Матері, Днем українського козацтва та Днем захисника України

U2FsdGVkX18x3ULJ5Vj6gSw3JNn99a-jIZ85IYCoHR3dNzPZ8TWnfolKVVYOkJFBk2gOF32uqaY,

Міський голова Винник Володимир Квурт, депутатський корпус, виконавчий комітет ради вітають громаду із 75-річчям створення УПА, Днем українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

День заснування УПА є святом української сили духу, мужності, слави та звитяги, а  Покрова Пресвятої Богородиці ще з козацьких часів є святом воїнів-захисників української землі. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника України.

Вічна слава героям, що за Україну віддали й віддають свої життя!

Тож нехай, овіяне славою, свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Небесна Заступниця  Пресвята Богородиця покриває своїм Святим Омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя.  Миру нашій Україні!

Share on Facebook13Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2018