15.11.2016

Завтра у Винниках урочисто відкриють Клуб літніх людей

document-page-001

“Спільнота взаємодопомоги “Емаус-Оселя” та Винниківська міськрада запрошують на відкриття Клубу літніх людей у Винниках 16 листопада о 18.00 год.

Відкриття розпочнеться о 18.00 год. у благодійній крамничці «Емаус-Оселя» за адресою: м.Винники, вул.Івана Франка, 53а.

«Проект для того, щоб допомогти одиноким та бездомним літнім людям . В Осередку надати можливість отримати базові потреби. Прийти помитися, отримати одяг, постригтися, попрати свій одяг та отримати консультацію соціального працівника. При крамничці створюємо Клуб літніх людей, щоб проводити різні вечори та заходи, робити цікаве дозвілля. Важливою складовою проекту буде опіка на дому – це будуть люди, які протягом року будуть отримувати від нас соціальні послуги», – розповіла соціальний працівник “Спільнота взаємодопомоги “Емаус-Оселя” Оля Біянська.

Після урочистостей гостей запрошують на перегляд українського фільму «Поводир»

Зазначимо, Оселя реалізовує свою діяльність допомоги літнім людям в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia.

15.2017