Завтра у Винниках працюватиме ЛКП «Лев»

1395213532_dscf0098

Винниківська міськрада повідомляє про черговий відлов безпритульних тварин завтра, 15 квітня.

«Просимо мешканців контролювати своїх улюбленців, не випускати за межі власних подвір’їв, оскільки у місті продовжують планові виїзди спеціалістів ЛКП «Лев» для вилову безпритульних тварин, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – При факті виявлення безпритульних тварин повідомляти за номером приймальної Винниківської міськради 296-01-54 або у коментарях під новиною у соцмережах».

Нагадаємо, Винниківською міськрадою підписано договір з ЛКП «Лев», відповідно до якого проводяться роботи по відлову безпритульних тварин, їх облікуванню, кастрації та стерилізації, вакцинації, перетримці та поверненні їх на місце відлову.

Share on Facebook13Share on Google+0Tweet about this on Twitter

19.2018