18.05.2018

Завершився проект «Школа успішних людей 2018»

33021170_2010621799155227_1935577078376169472_n

Випускники програми «Школа успішних людей» завершили проект випускним у бібліотеці для дорослих м.Винники.

Розпочався захід представленням десятикласників, вітальними словами керівництва міста – міського голови Винник Володимира Квурта, заступника міського голови – Богдана Шустера, завідувача бібліотеки Ірини Андрухів і куратора проекту «Школа успішних людей» Анастасії Пришляк.

Далі випускники відзвітували відеопроектом за відбуті зустрічі, заходи та співорганізацію святкових локацій у місті.

На випускному виступили: Юліанна Опалевич, Роман Коновал, гурт «Strong in Spirit».

Завершиться захід вечіркою та символічною посвятою дев’ятикласників в учасники проекту за результатами квесту, який організували їм випускники.

Ведучі заходу: Анастасія Онищук та Андрій Бурлака.

Нагадаємо, що програма «Школа успішних людей» спрямована на підвищення освітнього рівня та соціального статусу, покращення умов виховання та навчання учнів шляхом проведення майстер-класів, спортивних заходів, пізнавальних екскурсій, зустрічей з успішними людьми.

Впродовж навчального року вели програму «Школа успішних людей» для учнів 10 класів м.Винники: ГО «Школа мрій», ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при ВМР за підтримки Винниківської та Львівської міських рад.

Share on Facebook20Share on Google+0Tweet about this on Twitter

16.2018