03.01.2018

Завершується благоустрій паркової зони вздовж сходів на вул.Шевченка у Винниках

20180103_143517

ВКП «Добробут» спільно з підрядною організацією провели благоустрій території поблизу храму свв.Володимира і Ольги вздовж сходів на вул.Шевченка.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«У наших планах стояло завдання – почистити зелені насадження, очистити ділянку від деревини та чагарнику, організувати простір для комфорту і безпеки винниківчан. У місті ми періодично планово обстежуюємо зелені насадження спільно з Інспекцією благоустрою Виник та управлінням екології й вирішуємо — щось треба зрізати, щось почистити», – зазначив Шустер.

Нагадаємо, що підставою для розгляду та прийняття рішення про видалення зелених насаджень є заява юридичної чи фізичної особи, яку розглядає профільна комісія та затверджує виконавчий комітет ради. Відповідно до положення про вищезгадану комісію, її члени проводять обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, складають акти обстежень та на засіданні комісії ухвалюють рішення, якщо на це є відповідні підстави, про видалення зелених насаджень.

Серпень

19.2018