т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.08.2017

Завершено внутрішні перепланування та продовжується ремонт груп у ДНЗ№162 м.Винники

20170810_124918

На замовлення Винниківської ради відновлюють дитячий садочок №162, в першій черзі якого відкриють чотири ясельних та чотири групи раннього розвитку, загалом на 140 дітей.

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер розповів, що значна частина робіт вже зроблена, здійснено утеплення фасадів першої черги, виконані сантехнічні роботи, повністю замінена електромережа, влаштовано мережу водопостачання та водовідведення, відбувається шпаклювання стін.

«В приміщенні встановлені сучасні енергозберігаючі вікна, влаштовано шатровий дах, водомережі, електромережу. Новий садок є сучасним та відповідає всім стандартам – великі та світлі ігрові кімнати, спальні, гардеробні, окремий блок для побутових потреб, медпункт, пральня, окремий харчоблок», – зазначив Шустер.

Роботи виконуються коштом субвенцій із Львівської міськради та Винниківської міськради.

Share on Facebook68Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень