16.03.2018

Затверджені схеми об’їздів маршруток №29 та №5А

IMG_4258

Управління транспорту і зв’язку ЛМР повідомляє про зміну у маршрутах громадського транспорту з 16 березня.

Маршрут № 5а: пл. Різні – вул. Б. Хмельницького – – вул. Замарстинівська – вул. Гайдамацька – вул. Кукурудзяна – вул. Ковельська – вул. Пластова – вул. Богданівська – вул. Тракт Глинянський – м. Винники

Page111

Маршрут № 29: м. Винники – вул. Тракт Глинянський – вул. Х. Колумба – вул. Личаківська (вул. Долішня) – пішки пройти до перехрестя вул. Личаківської з вул. Б. Котика –  вул. Підвальна – вул. І. Гонти – вул. Городоцька – вул. Чернівецька.

Page122

Маршрут №29 курсуватиме двома підмаршрутами:

Один автобус їхатиме до вул. Долішньої, а на вул. Б. Котика пересідатимуть на другий автобус маршрут №29.

Пересадка здійснюватиметься безкоштовна. Для цього пасажирам у першому автобусі даватимуть відповідні квитки, які вони віддадуть у другому автобусі.

Серпень

19.2018