Замовити довідку он-лайн у відділі ЦНАП міста Винники

registr

У цьому розділі викладена інформація про те як ви можете оформити запит на підготовку довідки через інтернет у відділі ЦНАП міста Винники зі вказаного нижче переліку довідок та переглянути покрокову інструкцію як скористатися послугою.  Велике прохання ретельно перечитати викладену інформацію перед застосуванням сервісу!!!

Зверніть увагу! Дана послуга працюватиме з 1.11 до 30.11.2018р. в тестовому режимі, надалі на постійно до моменту впровадження веб-системи «Особистий кабінет мешканця м.Винники» (про що буде повідомлено додатково).

Використовуючи даний сервіс ви погоджуєтеся із умовами його роботи та передачею персональних даних для опрацювання їх у встановленому порядку та у відповідності до положень Закону України “Про захист персональних даних” працівниками відділу ЦНАП Виконавчого комітету Винниківської міської ради – для підготовки відповідних документів, які замволяються вами. Персональні дані зберігаються на термін не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх обробки.

Перелік довідок (шаблони-файли довідок), які можна замовити:

Довідка про реєстрацію місця проживання особи – натисніть  завантажити шаблон

Довідка з місця проживання про склад сім’Ї та прописку (форма-2, велика) – натисніть завантажити шаблон
довідка потрібна до пакету документів: для призначення субсидій та інших видів допомог; пільг багатодітним сім’ям; на отримання матеріальної допомоги; реєстрації дитини; підтвердження місця реєстрації особи; переоформлення будинку; постановки на квартирну чергу; виділення земельної ділянки; для нотаріальних потреб; судових і правоохоронних інстанції.

Довідка з місця проживання про склад сім’ї та прописку (форма-3, мала) – натисніть завантажити шаблон
довідка потрібна до пакету документів: для постановки на військовий облік; зарахування дітей у дошкільні навчальні заклади, школу; зарахування дітей, які закінчили школу та бажають вступити у – коледжі, професійно-технічні училища, технікуми, вищі навчальні заклади; підтвердження місця проживанні і реєстрації особи (живої/або померлої особи); підтвердження місця проживання без реєстрації живої або померлої особи (за актом депутат округу); для пенсійного фонду, з питань втрати годувальника, для інших нотаріальних потреб.

Довідка про зняття з реєстрації місця проживання особи – натисніть завантажити шаблон

Отримати консультацію щодо замовлення довідок у ЦНАП Винники можна також за телефоном –
032-296-05-37

Увага! Покрокова інструкція (правила) зі створення запиту:

1. Завантажте на свій комп’ютер відповідний файл (шаблон-файл з переліку вище) натиснувши на кнопку “Завантажити шаблон” навпроти довідки, яку ви бажаєте замовити через ЦНАП м.Винники
  2. Внесіть у завантажений файл з допомогою програми Word / Opendocument text – обов’язкові дані (у позначені жовтим кольором поля Заявник має внести через заміну власні дані, а не потрібні дані прибрати, невиділені поля заповнюються виключно працівником ЦНАП) та збережіть даний файл зі змінами у себе на комп’ютері із розширенням doc / docx /odt
  3. Перейдіть на сторінку відправки он-лайн запиту для «Замовлення документів» за лінком http://vynnyky-rada.gov.ua/zvernennya-onlajn/
  4. Заповніть усі необхідні поля он-лайн форми:
    4.1. Ваше прізвище та ім’я*
    4.2. Ваш e-mail*
    4.3. Контактний номер телефону*
    4.4. Адреса (вулиця, № будинку/квартири)*
    4.5. Тема звернення – обов’язково оберіть «Замовлення документів»
    4.6. Повідомлення – вкажіть яку саме довідку ви замовляєте зі списку
  5. Обов’язково долучіть через завантаження підготовлений вами файл натиснувши спершу кнопку “Вибрати файл” (шаблон заповненої вами довідки) – “Відкрити”.
  6. Переконайтеся що всі поля форми вами заповнені і завантажений вами файл долучено, надалі натисніть кнопку «Надіслати»

Зверніть увагу!
В подальшому, відправлений вами запит із даними внесеними у он-лайн форму та завантаженим файлом буде перенаправлено на офіційну електронну поштову скриньку Винниківської міської ради та опрацьований відділом ЦНАП м.Винники

Зверніть увагу!
До опрацювання приймаються заявки (файли-шаблони) у яких заявником повністю дотримано умов викладених у покроковій інструкції!

Внесені вами дані у визначених полях шаблону довідки, дозволять працівникові ЦНАП швидше його опрацювати (перевірити) та дозаповнити. На вказану вами електронну скриньку надійде сповіщення від ЦНАП Винники про те що ваш документ готовий, і ви його можете забрати особисто за адресою: м.Винники, вул.Галицька, 24 із пред’явленням документу, який посвідчує вашу особу (паспорт громадянина України, ID-картка громадянина України)

Зверніть увагу! Дана послуга працюватиме з 1.11 до 30.11.2018р. в тестовому режимі, надалі на постійно до моменту впровадження веб-системи «Особистий кабінет мешканця м.Винники» (про що буде повідомлено додатково).

20.2018