06.03.2017

За спалення сухої рослинності у Винниках штрафуватимуть!

WIN_20170306_13_56_36_Pro

Інспекція з благоустрою у м.Винники попереджає мешканців про наслідки самовільного підпалу сухостою та залишків на території міста.

Незважаючи на попередження, містяни не дотримуються заборони паління сухого листя та залишків на території міста, так 4 березня на відкритій території у Винниках вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 150 кв.м.

Тому нагадуємо звернення спеціаліста з питань екології та благоустрою у м.Винники:

«Під час вигоряння рослинностей, у димі містяться окиси азоту, чадний газ та низка шкідливих організму людини канцерогенів. Положенням благоустрою у Винниках визначені штрафи для виявлених порушників, штраф складає від 10 до 20 н.м.д. на громадян та від 50 до 70 н.м.д. на посадових осіб», – Славомир Каторож.

Винниківчан наполегливо закликають утриматись від самовільних підпалів, які передбачають адміністративну відповідальність.

Січень

22.2018