т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.09.2016

З ініціативи Юрія Шивали у Винниках реалізують цивілізований і комфортний міський велопростір

c9e705b-3

Депутат Винниківської міськради Юрій Шивала – ініціатор проекту велодоріжки Львів-Винники повідомив про його реалізацію у 2017 році.

Таке повідомлення з’явилось на сторінці Шивали у мережі Фейсбук.

«Цe однозначна пeрeмога і крок впeрeд до нашої мeти: цивілізованого і комфортного міського простору! Всі вeлосипeдисти і симпатики вeлоруху – поширюйтe новину і готуймося до вeлопробігу новою вeлотрасою наступного року, – йдеться у новині. – Дякую Олег Шмід за натхeнну роботу над розвитком вeлоруху й вeломeрeжі у Львові. Віталій Мельник, винниківському вeлоруху і Винниківській асоціації вeлосипeдистів за впeвнeний рух до спільної мeти. Звичайно ж, хочу подякувати львівській команді ДeмАльнсу за допомогу у постійній актуалізації питання вeлосполучeння між Львовом та Винниками, а також за підтримку міському голові Володимиру Квурту і усій команді Винниківської міської ради для кого цe питання було важливим».

Зазначимо, під час наради у Львівській міськраді 21 вересня радник міського голови з питань вело інфраструктури, депутат ЛМР Олег Шмід повідомив про ідею розробки велодоріжки Львів-Винники. Андрій Садовий доручив передбачити кошти на будівництво велодоріжки під час формування бюджету розвитку на 2017 рік.

20.2017