м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.02.2018

З 7 лютого за маршрутом «Школярика» їздитиме автобус «Еталон»

etalon

Винниківська міськрада повідомляє про тимчасову заміну автобуса «Школярик».

 

Про це повідомив власник автобуса Дмитро Сулипа.

 

«Зважаючи на ремонт автобуса  «Школярик» від завтра, сьомого лютого, на його маршрут виїде автобус «Еталон» жовтого кольору, – каже п.Дмитро. – Це машина, яка їздить на маршруті №40. Водій «Еталону» їздитиме у супроводі водія «Школярика» – п.Олега з відповідною табличкою за звичним графіком».

 

Нагадаємо, графік руху автобуса “Школярик” у Винниках на 2017-2018 н.р. , який згоджений з керівниками шкіл, батьками та головою м.Винники Володимиром Квуртом:

 

Розклад руху автобуса “Школярик” (ранковий час)

 №

Зупинка

І рейс

ІІ рейс

ІІІ рейс 

1

Шевченка –  Ломоносова

07:20

07:52

08:20

2

Ломоносова, 66

07:22

07:54

08:22

3

Ломоносова-кінцева

07:25

07:57

08:25

4

Забава, 84

07:28

08:00

08:28

5

Забава – Козацька

07:30

08:02

08:30

6

Ів.Франка (“Даринка”)

07:33

08:04

 08:33

7

Стадіон ім.Маркевича

07:32

08:03

08:35

8

Ів.Франка (“Смакота”)

07:35

08:06

08:37

9

Ів.Франка – Стрілецька

07:38

08:09

08:40

10

Ів.Франка (Будинок Творчості)

07:40

08:15

08:43

11

СЗШ «Берегиня

  —–

08:17

08:45

12

СЗШ № 47

 07:42

 —–

 —– 

13

Будівельник

 07:45

 —–

 —–

 

 

Розклад руху автобуса “Школярик” (після обіду)

 

 

Зупинка 

ІV рейс 

V рейс

1

Школа № 47

13:40

14:30

2

Школа №29

13:45

14:45

3

СЗШ «Берегиня»

13:50

14:50

4

Тютюнова фабрика

13:55

14:55

5

маг. «Жупан»

13:57

14:57

6

маг. «Винничанка»

13:59

14:59

7

маг. «Смакота»

14:01

15:01

8

Франка – Ломоносова

14:03

15:03

9

Ломоносова, 66

14:05

15:05

10

Ломоносова – кінцева

14:09

15:09

11

Забава, 84

14:11

15:11

12

Забава – Козацька

14:13

15:13

13

Ів.Франка (“Даринка”)

14:15

15:15

 

Христина Мамчур

Share on Facebook28Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Вересень

19.2018


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору