30.03.2017

Ювілей: винниківчанка Дарія Устяник переступила поріг 90-річчя

20170330_113746

Почесна членкиня Союзу Українок, вишивальниця, активний громадський діяч, член товариства «Надсяння», акторка аматорського театру у Винниках Дарія Устяник сьогодні святкує 90-річчя.

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ВМР, депутатський корпус, ЛМГО «Золота молодь Винник», Винниківський осередок «Союзу Українок» щиро вітають п.Дарію з ювілейною датою!

Прийміть вітання наші щирі, хай доля Ваша розквіта.
Нехай в здоров’ї, щасті й мирі рясні красуються літа.
Хай Вам любов незгасно світить і серце радісно співа…
Для Вас — усі найкращі квіти і найласкавіші слова.
Нехай смуток Вас обминає, А Мати Божа охороняє!

Привітали Дарію Устяник від імені громади: начальник відділу гуманітарної політики Винниківської міськради Зоряна Корчовська, голова місцевого осередку «Союз Українок» Стефанія Гілета, член ЛМГО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк.

Довідка: народилась Дарія Устяник в Перемишлі. В 1944 році родина вимушено виселена з рідної землі. До 1950 року проживала в Заліщиках Тернопільської області. З 1950 – у м.Винники.
Працювала на тютюновій фабриці бухгалтером. Активна громадська діячка, учасниця церковного хору, майстерна вишивальниця, роботи якої прикрашають чисельні виставки, які організовує Союз Українок.

Share on Facebook18Share on Google+0Tweet about this on Twitter

17.2018