24.08.2016

Юрій Винничук став почесним громадянином міста Винники

20160824_123803

Сесією Винниківської міськради Юрію Винничуку присвоєно звання «Почесний громадянин міста Винники» 24 серпня 2016 року

Український журналіст, письменник, редактор, літературознавець, публіцист, лауреат премії “Книга року”, винниківчанин Юрій Винничук нагороджений званням «Почесний громадянин міста Винники» на урочистій сесії Винниківської міськради з нагоди 25-річниці Незалежності України.

«Мені дуже подобаються Винники тим, що вони мають велику історичну і культурну спадщину, бережуть її і пишаються нею, – каже у своєму виступі Юрій Винничук, – на запитання, який стосунок моє прізвище має до Винник, я не пояснюю, що мої батьки з тернопільщини, а кажу, що це – мій родовий маєток. Зі святом!».

Відкрив урочисте засідання сесії з нагоди 25 річчя Незалежності України дитячий хор БДЮТу м.Винники «Оберіг».

На урочистій сесії були присутні міські голови та депутати попередніх скликань.

На завершення святкового засідання патріотичні пісні виконав народний хор «Воскресіння», який цьогоріч відсвяткував 20-річчя своєї творчої діяльності.

14.2017