18.11.2016

Юним винниківчанам показали дитячу оперу «Пан Коцький»

20161118_180738

Львівська філармонія у Винниках поставила казку-оперу «Пан Коцький» на казковій сцені у Винниківській школі-інтернат.

Юні глядачі з батьками побачили відому казку в оперному виконанні. Таку можливість винниківчани отримали в рамках проекту «Львівська філармонія у Винниках».

Чудова комічна повчальна казка – опера за участю артистів філармонії потішила дітлахів та показала наскільки необхідна така діяльність у Винниках. Адже, актуальність української пісенної творчості та культури, як ніколи, необхідна сьогоднішньому поколінню.

«Нам дуже хочеться, щоб діти входили в світ казки не лише за допомогою комп’ютерних ігор, але і за допомогою культури. Потрібно з найменших років долучати їх до мистецтва, інтригувати дітей україномовними виставами, – каже адміністратор проекту «Львівська філармонія у Винниках» Анастасія Пришляк, – тому, наше головне завдання – дати їм таку можливість. Допомогти батькам зробити мистецтво цікавим і доступним для діточок будь-якого віку».

Наступний у програмі захід – концерт “Маленький Моцарт” у Винниківській дитячій школі мистецтв (м.Винники, вул.Пл.Ринок, 4) 3 грудня 2016р. о 17.00 год.

Нагадаємо, організатори проекту: Винниківська міськрада, Львівська філармонія, управління освіти ЛМР, дирекція ВСШІ, ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР. Урочистий концерт-відкриття проекту відбувся 7 жовтня 2016р. у ВСШІ.

11.2017