25.07.2018

Юних винниківчан запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка

37119486_1827550397330135_568706472318337024_n

Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка на тему «Якщо б моя країна була твариною…».

Проект дає можливість дітям з усіх куточків України не просто прийняти участь у художньому конкурсі та отримати цінні подарунки, але й здобути реальний шанс заявити про свій талант на міжнародному рівні.

До участі запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років; 6-9 років; 10-15 років. Цьогорічна тема конкурсу пов’язана з анімалістичними метафорами і звучить: «Якщо б моя країна була твариною…».

16 липня за підтримки «Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України» стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Зі 150 кращих робіт арт-куратори сформують сучасну виставку, яка буде розміщена на головній площі Кракова в рамках програми відзначення Дня Незалежності України за підтримки МЗС України у Польщі, а також під час соціально-культурного заходу ART Пікнік Слави Фроловой, який відбудеться у цьому ж місті 29-30 вересня.

Умови участі:

1. Робота повинна бути намальована на горизонтально розміщеному аркуші паперу/полотні А3 формату;
  2. Малювати можна будь-чим і у будь-якому стилі, жодних обмежень;
  3. Прийом робіт триває з 16 липня (00:01) по 5 серпня (23:59), тож потрібно встигнути надіслати малюнок саме в цей період часу;
  4. Після того, як малюнок готовий, його необхідно відсканувати або сфотографувати (при денному природному освітленні і таким чином, щоб у кадрі не було видно поверхні на якій зроблене фото і жодних інших об’єктів). Далі файл малюнка, прикріплений до повідомлення, потрібно надіслати на нашу електронну скриньку konkursmalunka@gmail.com.

У темі електронного листа обов’язково потрібно вказати інформацію вікової категорії: «3-5, 6-9 або 10-15 років».

До складу команди експертного журі входять:

▪️Євген Карась – галерист, культурний діяч, арт-експерт, член експертної ради Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва, Президент Асоціації діячів сучасного мистецтва України;

▪️Слава Фролова – засновниця «Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України», українська телеведуча, журналіст, режисер;

▪️Юрій Вакуленко – генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» (Київська національна картинна галерея);

▪️Семен Кантор – директор Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО);

▪️Євген Березницький – організатор міжнародного форуму мистецтва Київського художнього тижня «Кyiv Art Week»;

▪️Ганка Третяк – культурний діяч, кінорежисер, арт-куратор, засновниця арт-галереї-майстерні «ХудГраф».

Share on Facebook10Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень