19.01.2018

Як у Винниках купались на Йордан

20180119_103458

Винниківська міськрада, ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР організували Йорданську купіль на ставку у Винниках.

Сьогодні, 19 січня, у Винниках на ставку відбулись традиційні йорданські купання.

Воду у ставку цьогоріч освячували священнослужителі усіх місцевих храмів, після чого винниківчани та гості міста не зрадили традиції і скупались у ставку.

«Незважаючи, на те, що купання на ставку відбулись вперше, бажаючих скупатися в ополонці з вірою, що вода очистить від гріхів та допоможе зцілити недуги, було досить багато, – ділиться враженнями заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Місце для купання обладнано рятувальними постами із зимовими рятувальними засобами на водоймі, тому безпека усім учасникам  Водохрещенських купань – забезпечена».

Місця для переодягання та обігріву забезпечили учасникам купелі повноцінний комфорт, а доповнювали свято смаколики, напої, фотозони та коляда від молоді.

Скупались на Водохреща у ставку і представники духовенства, міської влади, винниківчани та гості Винник.

Більше фото ТУТ

Share on Facebook119Share on Google+0Tweet about this on Twitter