14.01.2017

XII Фестиваль «Різдвяна зірка» успішно пройшов у Винниках

WIN_20170114_17_29_46_Pro

Фестиваль дитячого хорового мистецтва «Різдвяна зірка» відбувся у храмі свв. рівноапостольних Володимира і Ольги УАПЦ м. Винники сьогодні, 14 січня.

11 дитячих колективів зі Львова та Винник вітали гостей фестивалю народними і авторськими колядками, щедрівками, віншуваннями під супровід найрізноманітніших музичних інструментів.

Благословили захід парохи усіх місцевих храмів:

«Колядки єднають усіх в одну велику родину Божих дітей, – наголосив парох храму Воскресіння Господнього отець Петро Паньків, – нехай сьогоднішня коляда буде піддана всім нам у молитві, хай вона дійде до неба і нехай Господнє благословення буде над цими молитвами і над Україною».

Розділив радість української колядки з присутніми міський голова Винник Володимир Квурт, який привітав настоятеля храму, домівки фестивалю – отця Василя Петрика і співорганізаторів фестивалю директора БДЮТу Ольгу Соколик та мецената Богдана Голіяна.

На фестивалі звучали твори українською, польською та латинською мовами.

Всі дитячі колективи отримали дипломи, кубки та нагороди за участь у ХІІ Фестивалі дитячого хорового мистецтва «Різдвяна зірка».

Ведуча дійства – вихованка БДЮТу Вікторія Штурмак.

Нагадаємо, 23 жовтня 2016 року у Винниках також відбувся І фестиваль дитячої духовної пісні «Під твій покров святий…».

Більше фото ТУТ.

14.2017