Визначились переможці новорічної виставки конкурсу «Творча майстерня»

25993231_155057745260144_152138192_o

Творців найкращої ялинки хенд-мейд конкурсу серед учнів винниківських шкіл нагородили призами й грамотами.

Близько місяця тому міська рада Винник розпочала передноворічний захід зі збереження ялинок.

Так виникла ідея організації конкурсу на кращу саморобну ялинку серед учнів місцевих шкіл, яка активно популяризувалася.

«Наближаються новорічні свята й усі ми в очікуванні дива. Мандаринки, новорічні прикраси, ялинка – всі ці атрибути створюють атмосферу тепла, щастя й сімейного затишку. Учні наших шкіл, батьки і вчителі радо відгукнулись на ідею створення ялинки хенд-мейд, – розповіла член конкурсного журі Анастасія Онищук. – В ході підведення підсумків конкурсу, яке відбулось сьогодні, визначено переможців та призерів конкурсу».

Так, перші місця та сертифікати на закупівлю у спеціалізованому магазині канцтоварів і товарів для хобі «Акварель» вибороли учні класів усіх місцевих шкіл Винник.

Грамотами нагороджені учасники конкурсу у номінаціях: найоригінальніша, найсмачніша, найпатріотичніша ялинка і відзнакою нагороджено учасницю за наполегливість та самостійність.

Зазначимо, до участі у конкурсі подали близько 90 ялинок хенд-мейд. Нагородження відбулось сьогодні у приміщені бібліотеки для дорослих м.Винники.

Травень

20.2018