01.10.2017

Визначено призерів Ліги учасників АТО дивізіону “Захід”

20170930_122602

У Винниках офіційно закрили 3-ій сезон регулярного Чемпіонату Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО дивізіону “Захід”.

В ході безкомпромісної боротьби на полі впродовж шести місяців переможцями визначено наступні команди:

1 місце за ФК “Легіон АТО” м.Львів;
2 місце за ФК “Західний Кордон”;
3 місце – ФК “Волинь АТО”.

Нагородили переможців почесні гості заходу:
Заслужений тренер України, почесний Президент Федерації Футболу учасників АТО – Мирон Маркевич; заступник міського голови Винник Богдан Шустер; керівник Федерації футболу учасників АТО у Львівській області Олег Рибак; куратор Всеукраїнської футбольної ліги дивізіону “Захід” Антон Струк; заступник начальника кафедри фізичного виховання НАСВ підполковник Андрій Петрук.

Зазначимо, що збірні команди-переможці Всеукраїнського регулярного чемпіонату серед учасників АТО дивізіону “Захід” у період з 10 до 13 жовтня 2017 року візьмуть участь у фінальних іграх, які пройдуть за олімпійською системою і змагатимуться за Кубок Героїв АТО на полях навчально-тренувальної бази “Динамо” (м.Київ) у м.Конча-Заспа під Києвом.

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter

13.2017