м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.03.2017

Виставка «Дари моєї землі» вихованців БДЮТу відкрилась у дорослій бібліотеці Винник

20170331_144921

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва “Дитячий вернісаж” під керівництвом Олени Зозулі презентували виставку «Дари моєї землі».

 

Надзвичайно красиві та ексклюзивні картини, виготовлені крупами, кавою, насінням та іншими дарами землі створили нову художню експозиційну ділянку у приміщенні дорослої бібліотеки Винник.

 

Творцями неординарних і непересічних картин стали вихованці гуртка образотворчого мистецтва “Дитячий вернісаж” БДЮТ м.Винники.

 

Відкрила виставку керівник гуртка Олена Зозуля.

 

«Ми працюємо досить плідно, адже це уже друга виставка за кілька місяців, – зазначила п.Олена. – Вдячна Богдану Шустеру, який познайомив нас із Іриною Андрухів – господинею бібліотеки, яка гарно і похвально нас приймає. Такі роботи ми творимо щорічно, однак виставляємо їх вперше. Запрошуйте сюди своїх батьків, рідних і друзів, адже талановита дитина – це майбутнє країни».

 

 

Подякувала за старанну, кропітку працю дітей завідувач Ірина Андрухів: «Коли ви навчитеся так скрупульозно працювати з усім – це вам пригодиться у житті неодноразово. Дякую вам за ваші творіння».

 

Виставка триватиме впродовж місяця.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook12Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Січень

16.2019


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору