Випускати собак без догляду на вулиці Винник – заборонено!

пси колаж (1)

Винниківська міськрада наполегливо просить винниківчан не випускати собак на вулиці міста без повідця з прикріпленим до ошийника особистим номерним знаком, а потенційно небезпечних великих собак без короткого повідця і в наморднику.

Вчора, 7 вересня, на замовлення Винниківської міської ради у місті працювало ЛКП «Лев», які в ході об’їзду вулицями, виловили дві тварини.

За словами волонтера Марії Ільчишин, тварини були бездомними, однак:

«Решта собаки – домашні тварини, які створювали небезпечні умови для мешканців, а особливо для дітей, які йдуть до школи. Для нашого міста самовигул – це звичайна річ, що набагато збільшує кількість безпритульних», – зауважила п.Марія.
Зазначимо, що ЛКП «Лев» відтепер частіше працюватиме у Винниках і, задля безпеки мешканців, виловлюватиме усіх тварин без нагляду – з ошийниками і без них.

Перебування домашніх тварин у ЛКП «Лев» та повернення їх додому несе за собою додаткові витрати.
Власники тварин, які створюють небезпеку винниківчанам нестимуть адміністративну відповідальність.

Також, нагадуємо мешканцям Винник, що у місті активно допомагає безпритульним тваринам п.Марія Ільчишин та просить мешканців, у разі виявлення хворої чи травмованої тварини звертатись за тел. 0972532403.

15.2017