Випускати собак без догляду на вулиці Винник – заборонено!

пси колаж (1)

Винниківська міськрада наполегливо звертається до винниківчан з проханням не випускати собак на вулиці міста без повідця з прикріпленим до ошийника особистим номерним знаком, а потенційно небезпечних великих собак без короткого повідця і в наморднику.

У Винниках продовжують вилов безпритульних тварин з метою забезпечення безпеки мешканцям.

За словами волонтера Марії Ільчишин, в останні дні, на вулицях міста дедалі більше домашніх  тварин:

«Цілий день приходять повідомлення і дзвінки, – йдеться на сторінці Марії Ільчишин. – Випускати собак без нагляду на вулиці міста заборонено! Нагадаю ,що вулицями міста курсуватиме ЛКП Лев, і вам потрібно буде платити чи малий штраф, щоб забрати свою собаку додому».

Зазначимо, що ЛКП «Лев» відтепер частіше працюватиме у Винниках і, задля безпеки мешканців, виловлюватиме усіх тварин без нагляду – з ошийниками і без них.

Перебування домашніх тварин у ЛКП «Лев» та повернення їх додому несе за собою додаткові витрати.

Власники тварин, які створюють небезпеку винниківчанам нестимуть адміністративну відповідальність.

Також, нагадуємо мешканцям Винник, що у місті активно допомагає безпритульним тваринам п.Марія Ільчишин та просить мешканців, у разі виявлення хворої чи травмованої тварини звертатись за тел. 0972532403.

Квітень

23.2018