31.10.2016

Винники зустріли учасників акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

20161031_095821

«Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув у Винники із зустрічним візитом до місцевих школярів, які долучились до однойменної акції навесні.

Зустріч учасників Всеукраїнської акції відбулась біля Історико-краєзнавчого музею м.Винники, де усіх гостей вітав співорганізатор Волонтерського Агітпотяга, міський голова Винник Володимир Квурт, колектив виконавчого комітету Винниківської міськради, директор Історико-Краєзнавчого музею Ігор Тимець, отець храму Івана Хрестителя, організатор акції «Вареники для АТО» Орест Чекан, громада міста.

«Головне, що ми маємо зрозуміти – можливо ми усі різні, але в цьому наша сила, в цьому наша перевага, а Україна є і буде єдиною! Слава Україні! А вас ми завжди чекаємо у себе в гостях», – наголосив Володимир Квурт.

Понад 150 учасників «Потяга Єднання» розділились на дві групи, які вирушили за різними маршрутами, аби охопити якнайбільше цікавого у Винниках.

Загалом гості побували у Винниківській санаторній школі-інтернат, СЗШ №29, на старому місцевому кладовищі під розповіді екскурсовода Галини Скремети, зіграли футбольний товариський матч на стадіоні ім.Маркевича та побачили творчі номери винниківчан у КЦ «Дозвіллі».

Об’єднана команда волонтерів, освітян, митців, громадських діячів, школярів та військовослужбовців побачили, як проходить навчальний рік у вихованців школи у відеопрезентації ВСШІ, заслухали оркестр Генерального Штабу Збройних сил України, які увійшли у склад Потяга, пройшли цікаві майстер-класи, вікторини, спробували себе у грі в корфбол, взяли участь у флешмобі та зробили спільне фото, яке об’єднало учнів прифронтових зон та місцевих дітей.

Пісні, вірші та національно-визвольний дух, представлений учнями школи №29 заполонив серця гостей, які на завершення святкової програми пройшли спільним хороводом у вестибюлі установи.

«Так нас не зустрічали ніде, – зазначив Отаман УКВ, співорганізатор заходу Микола Бондар, – дуже зорганізовано, щиро, весело, завзято. Обов’язково приїдемо до вас ще і не раз!»

Учасники Всеукраїнської акції переглянули концерт вихованців БДЮТу м.Винники (керівник Ольга Соколик), Народного дому (керівник Наталія Вінярська), колективу Школи мистецтв №9 (керівник Ярослав Харун) та художнього керівника аматорського театру «Сміх і сльоза» Ігоря Дзядиги.

Гостювались гості справжнім козацьким кулішем та карпатським чаєм від керівника товариства “Прикарпатська Січ”, козака Богдана Пужака.

11.2017