Винники зустріли учасників акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

20171211_104941-1024x576

Учасники Всеукраїнської акції прибули у Винники із візитом до місцевих школярів, які долучились до однойменної акції.

Зустріч учасників Всеукраїнської акції відбулась на території Винниківської санаторної школи-інтернат сьогодні, 11 грудня.

Понад 150 учасників «Потяга Єднання» вдруге побували у Винниках, де більше дізнались про саме місто, школу, заслухали талановиту місцеву молодь, оркестр Генерального Штабу Збройних сил України, які увійшли у склад Потяга, взяли участь у флешмобі та зробили спільне фото, яке об’єднало учнів прифронтових зон та місцевих дітей.

«Сьогодні зустрічаємо особливих гостей, людей небайдужих, які тратять свій час, силу, кошти, нерви і тільки їм відома, насправді, ота правдива ситуація, яка відбувається в нашій державі. Але вони це роблять заради майбутнього, вони зшивають нашу країну контактами, вони зшивають нашу країну зустрічами, вони зшивають її любов’ю ваших сердець. Адже, спілкуючись один з одним, ми розуміємо, що ми одна велика країна, яка, я переконаний, вистоїть і в цій війні, і з гідністю прийме виклики завтрашнього дня. Ми будемо і є великою європейською країною, тому я насамперед вітаю організатор і учасників акції від усієї винниківської громади».

Організатори акції, очільники міста та директор ВСШІ Лілія Свистович обмінялись грамотами і подяками.
Володимир Квурт вручив обереги, виготовлені вихованцями БДЮТ гостям та запросив ще не раз відвідати Винники.

Смакували гості справжнім козацьким кулішем та карпатським чаєм від керівника товариства “Прикарпатська Січ”, козака Богдана Пужака.

Share on Facebook44Share on Google+0Tweet about this on Twitter

16.2018