Винники затвердили отримання чергових інвестицій зі Львова

47684536_362360087856265_6222942759003619328_n

Депутати ВМР надали згоду на отримання міжбюджетного трансферу на сьогоднішньому засіданні сесії міськради.

Загалом цьогоріч з бюджету розвитку м. Львова передбачили інвестувати 61, 6 млн на розвиток інфраструктури Винників. З них, вже профінансували 46,7 млн.

“Близько 20 років тягнеться питання створення спортивного залу та чотирьох нових класів для 47 школи, бо вона зараз перевантажена і працює у дві зміни. Профінансувати цей проект є надзвичайно важливо.

Також ми очікуємо фінансування завершення робіт по дитячому садочку, який відкрили в цьому році.

Не лише завершення благоустрою, а й робіт по подачі тепла, заміни джерел електроживлення, щоб садочок працював у нормальному режимі, а наші дітлахи отримували якісні послуги”, – наголосив Володимир Квурт.

Також протягом цього року у Винниках готували проект реконструкції басейну у школі №29. Очікується, що у наступному році тут буде відновлено ремонтні роботи, хочуть завершити процес каналізування, зокрема модернізацію каналізаційно-насосної станції на вул. Кільцевій, на якій збираються всі каналізаційні відходи з міста, і звідси подаються на львівські очисні споруди. Модернізація КНС дозволить об’єднати усі каналізаційні гілки – самопливні колектори по вулицях Дмитерека і аж до Винниківського озера,  Сагайдачного, Шевченка.

Повноцінно система каналізування має запрацювати в першій половині 2019 року. Замовником цих робіт є ЛМКП “Львівводоканал”.

У Винниках вже на 95% освітлено вулиці. До кінця року хочуть освітлити ще вулиці Лисика, Огієнка, Під Каменем та інші малі вулиці. Опісля у міськраді Винників планують великий проект – освітлення по всьому шляху зі Львова до Винників та центральної вулиці Галицької.

“Такі кроки з боку міста Львова є позитивним сигналом для містечок і сіл в 30-кілометровій зоні як розуміння того, що інвестуючи в інфраструктуру, Львів простягає руку партнерства і готовий будувати велику агломерацію, а відповідно і великий Львів”, – сказав Володимир Квурт.

За словами Володимира Квурта кошти також планують витрачати на ремонт доріг та облаштування велодоріжки Львів-Винники.

Одним із наймасштабніших планів міський голова Винників назвав запуск трамваю до міста.

Кошти з бюджету розвитку Львова передбачили у такому розподілі:

2,6 млн. грн на освіту;

2,5 млн. грн на ЦНАП;

35 млн. грн надається як субвенція міському бюджету м. Винники на розвиток інфраструктури міста;

7,2 млн. грн на дороги;

27,8 млн. грн на дитячо-навчальний заклад;

1,5 млн. грн на зовнішнє освітлення

20 млн. грн. на ремонт та будівництво каналізаційних мереж.

Share on Facebook42Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018