08.12.2016

Винники запропонували громадськості участь у прийнятті важливих рішень для міста

1422978853

Депутати Винниківської міськради затвердили Положення про тимчасовий порядок проведення громадських слухань у м. Винники.

Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому пленарному засіданні сесії Винниківської міськради, 8 грудня 2016р.

Цим депутати задекларували забезпечення участі громадськості у прийнятті важливих рішень місцевого значення.

«Це тимчасове положення, в яке ми зможемо внести зміни, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт. – Важливо, щоб громадяни теж мали доступ, і мали право ініціативи, обов’язкові до розгляду Радою і, відповідно, до рішень виконавчих органів міськради».

Громадське слухання, ініційоване мешканцями, проводиться при підтримці такої ініціативи не менше як 75 винниківчанами, про що додаються відповідні документи.

Для проведення такого громадського слухання ініціатор має подати наступні документи, зазначені Положенням:

• Повідомлення на ім’я міського голови міста Винники про проведення громадського слухання, згідно зі зразком, наведеним у додатку 1 до цього Положення.
  • Інформаційну записку по темі громадського слухання (у друкованому або електронному вигляді), яка повинна містити короткий опис проблеми, яку пропонується обговорити, та очікувані наслідки громадського слухання.
  • Підписні листи, підтримані необхідною кількістю членів територіальної громади м. Винники, та засвідчені підписом і печаткою (за наявності) ініціатора громадського слухання, згідно зі зразком, наведеним у додатку 2 до цього Положення.
  • Інші інформаційно-аналітичні матеріали та проекти документів, що пропонується винести на громадське слухання (за бажанням ініціатора обговорень).

Повний текст Положення про тимчасовий порядок проведення громадських слухань у м.Винники розміщений на сайті (перейти за посиланням).

Share on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017