07.05.2016

Винники єднали Україну спільним концертом “Матері-Україні” (ФОТО)

20160507_184431

Винниківська міськрада, Молодіжна рада при ВМР, Золота молодь Винник, культурні заклади міста та гості — КОЦ “Кримська родина” провели концерт “Матері-Україні”

На концерті вітали і нагороджували десятьох винниківських матерів-героїнь міський голова Винник Володимир Квурт та голова Молодіжки Назар Грицьків.

“Тисячі мільйонів матерів дарували життя, вони не досипали біля нас, вони плекали, вони переживали, вони підтримували, вони оберігали нас і оберігають по житті, – звернувся до присутніх на концерті Володимир Квурт, – і сьогодні мені надзвичайно приємно, напередодні Дня матері, привітати наших винниківських матусь і сказати велике дякую усім мамам, які живуть тут — у Винниках, які живуть у Львові, в Україні, в Криму – надзвичайне вам дякую, за ту велику працю і, звичайно, за любов”.

Зі словами вдячності матерям та підтримки Кримському народу, у переддні відзначення Днів депортації кримських татар, звернувся заступник голови товариства “Закерзоння” Ігор Тимець.

На завершення програми відбувся спільний виступ винниківського колективу та колективу Кримська родина, що стало символічним єднанням двох країв великої України.

Нагадаємо, винниківські метері-героїні:

• Федишин Марія Іванівна