т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2016

Винники виконують рішення Європейського суду з прав людини

DSC09896

Винниківська міськрада 11 лютого своїм рішенням поновила Галину Донець на посаді заступника міського голови Винник, відтак у останнього тепер є три заступника.
Галина Донець куруватиме соціально-економічний блок.

Галина Донець в 2005 році вже обіймала цю посаду, однак була неправомірно звільнена, а тепер поновлена за рішенням Європейського Суду з прав людини.

«Україна вважає себе частиною Європи і це зобов’язує нас виконувати рішення Європейського суду. Такий порядок і такі правила є у всьому світі. Аби не порушувати права Галини Донець та права усіх працівників Винниківської міськради, сьогодні ми приймаємо відповідне рішення» – пояснив міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, заступники міського голови Михайло Мамут та Богдан Шустер проходять перевірку відповідно до ЗУ про люстрацію. Таку ж перевірку проходитиме і Галина Донець.

Share on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень