15.07.2016

Винники виконали взяті на себе зобов’язання, тепер справа за Львовом

perevirkajpg19022016135624_w300

Депутати Винниківської міськради прийняли необхідні рішення для реалізації програми підтримки громади Винник  Львівською міськрадою.

Про це йдеться у рішеннях четвертої сесії Винниківської міськради сьомого скликання від 15 липня.

«Сьогоднішніми рішеннями ми формалізували об’єми робіт у відношеннях з м.Львовом», – коментує міський голова Винник Володимир Квурт, – зокрема, це й програма каналізування м.Винники і зобов’язання додатково провести каналізування, водопостачання та освітлення вулиць, щоб забезпечити винниківчан цими послугами стовідсотково. Надіємось, що Львів виконає взяті на себе зобов’язання».

Нагадаємо, 13 липня, під час пленарного засідання сесії Львівська міськрада затвердила Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури громади м. Винники на 2016-2020 роки.

Share on Facebook8Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Травень