22.01.2017

Винники відзначили 98 річницю Дня Соборності України

WIN_20170122_13_03_50_Pro

Громада міста Винники провела урочисте віче з нагоди вшанування 98 річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.

Понад сотню винниківчан зібрались сьогодні біля пам’ятника Незалежності у Винниках, аби відзначити єдність і свободу, виборені у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення.

Захід розпочався із благословення молитвою отців місцевих парафій.

Про важливість цього дня для кожного громадянина України сказав міський голова Винник Володимир Квурт.

«Це серйозний і важливий крок для нашої України і майбутнього. Сьогодні багато викликів для нашої держави. Ми очікуємо, що хтось нам допоможе, але насправді сила в нас самих, – зазначає п.Квурт. – І ми будемо сильні, коли об’єднаємось. Коли об’єднаємо свої зусилля і будемо боротись за Україну. Дуже важливо докладати зусиль в боротьбі проти ворога. Це надзвичайно важливо. Але не менш важливо, цінно – знайти в собі сили об’єднатися за велику, за успішну, за демократичну і вільну Україну.

Тому я сьогодні бажаю вам, щоб у кожному серці був цей Софійський майдан, коли оголошується Акт Злуки, коли ми відчуємо ту любов, те бажання об’єднатись і творити наше спільне майбутнє. Христос Рождається

Зі словом також виступив голова Винниківського товариства «Просвіта» Любомир Білоус.

Завершили віче спільним виконанням твору «Боже Великий Єдиний» разом з церковним хором «Воскресіння» та спільною світлиною до Дня Соборності України з державним прапором.

14.2017