24.08.2018

Винники відзначили 27-му річницю Незалежності України

received_710225649343238

Громада Винник провела урочистості з нагоди 27-ої річниці Незалежності України.

Традиційно свято розпочалось із благословення представників духовенства міста, після чого Львівська Школа Мистецтв, що у Винниках провела флешмоб до Дня Незалежності.

Винниківчан привітав міський голова Винник Володимир Квурт і голова Винниківського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Любомир Білоус.

Я бажаю нашій країні процвітання, я бажаю нашому місту процвітання, я бажаю кожному з вас знайти себе у цій фантастичній, багатій, європейській країні! Неспокійно сьогодні у нашій державі. На Сході іде війна. Вчора загинуло п’ятеро захисників. Вони тримають небо над нами. Вони дають можливість нам, вчора відсвяткувати День міста, вони дають можливість сьогодні, разом з вами, молитися за Україну”, – звернувся до присутніх Володимир Квурт.

На заклик очільника, хвилиною мовчання, винниківчани вшанували новітніх Героїв України. Захід відбувся біля пам’ятника Тарасові Шевченкові у Винниках.

Вела захід заступник директора Школи мистецтв Юлія Цвьок.

Share on Facebook32Share on Google+0Tweet about this on Twitter

22.2018