м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2016

Винники відзначили 25 років Незалежності України святковою ходою та урочистим віче

20160824_145826

Винниківська громада вшанувала 25 річчя Незалежності України святковою загальноміською ходою та віче.

 

Урочиста загальноміська хода розпочалась від пам`ятника Тарасові Шевченкові з виступу народного хору «Воскресіння». Далі уся громада міста, під супровід поліції, вирушили маршрутом вул.Шевченка-вул.Франка-вул.Галицька.

 

Двічі шеренга винниківчан зупинялась біля визначних історичних пам`яток у місті – пам`ятник Січовим Стрільцям на вул.Франка та Іванові Огієнкові на вул.Галицькій. Де хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих героїв нашої держави.

 

Завершилась хода біля пам`ятника Незалежності, де розпочалось урочисте віче, присвячене події.

 

Святкову літургію з нагоди святкувань Незалежності відправили отці усіх винниківських церков.

 

З привітальними словами до присутніх звернувся міський голова Винник Володимир Квурт, де зазначив, що хоч нам і випало святкувати цю дату у війні, де перебувають сотні синів і дочок на Сході України, ми віримо, що ця війна очистить всіх нас, зробить нас сильнішими і не дозволить жодному ворогу панувати на нашій рідній землі. – «Отож ще раз вітаю вас, бажаю міцного здоров’я, мирного неба, вірити і йти у віки разом з Україною і з Богом. Слава Україні!».

 

 

До привітань долучились: український науковець-географ і краєзнавець Андрій Байцар, голова товариства «Просвіта» Любомир Білоус, колектив народного хору «Воскресіння».

 

 

Музичний супровід святкувань цього дня дарував дитячий духовий оркестр Пікуловицького навчально-виховного комплексу «Веселі музиканти», художній керівник Богдан Мацевко.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Грудень

19.2018


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору