т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.08.2016

Винники відсвяткували 25 річницю Незалежності та День 664 річниці міста за підтримки місцевих спонсорів

138828416_w640_h640_podyaka_423_001

Винниківська міськрада, молодіжні організації, творчі колективи та громада міста висловлюють щиру подяку спонсорам святкувань 25 річниці Незалежності Україні та Дня міста Винники.

Впродовж 20-24 серпня Винники урочисто відсвяткували знаменні дати для міста та цілої України.

Винниківська міськрада від усієї громади міста дякує спонсорам святкувань: депутатові ЛМР, місцевим підприємцям, підприємствам та будівельним компаніям:

Григорію Козловському, «СтепТер» (Петро Стецко), «Рубікон Груп» (Тарас Іваньо), «ГалДім» (Андрій Чорний), Петро Удуд, «Затишний Дім» (Ігор Матвіїшин), «Винничанка» (Галина Стеців), «Гетьман» (Богдан та Іван Лешневські), «Рідний Дім» (Павло Фіщук).

Завдячуючи Вашій небайдужості, активній життєвій позиції, високій громадянській свідомості сотні винниківчан змогли отримати справжню насолоду від свят.

Процвітання Вам та Вашим сім’ям, постійного зростання прибутків, миру Вам та злагоди.

Нагадаємо, щодня кожен винниківчанин мав змогу провести час за своїм вподобанням, чи то спортивним, чи то музичним та творчим: спортивні змагання, показ фільмів та вистав, відкриття виставок, концерт з виступами дитячих колективів міста, місцевих весільних музикантів та гостей заходу гурт «Соколи» – усе це входило в програму урочистостей.

23.2017