31.05.2016

Винники відкриті до партнерства з містечками Республіки Польщі (ФОТО)

20160531_105940

Винниківська міськрада вивчає можливість співпраці в спільних проектах з ґміною Горинец-Здруй.

Зустріч з представниками ґміни — мером міста Робертом Серкісом, секретарем ради Петром Войтишином та координатором Європейських проектів Любою Мочарською відбулась сьогодні, 31 травня.

Участь у спільних проектах ЄС та співпраця між містами — стали основною метою спільної зустрічі.

“Це проекти в частині рекреації, туристичні, велопроекти, дитячі спортивно-ігрові майданчики та проект відкритих басейнів”, – каже міський голова Винник Володимир Квурт.

Окрім офіційної частини спілкування, міський голова Винник Володимир Квурт розказав та показав польським гостям місцеві рекреаційні зони.

Урядники відвідали Історико-краєзнавчий музей м.Винники, де директор Ігор Тимець коротко розповів про історію Винник та ознайомив з експонатами музею.

Костел Вознесіння Пресвятої Богородиці, його подвір’я, розташування й історія, про яку розповів о.Леонтій вразила польську делегацію.

О.Леонтій запросив гостей залишити відгук у почесній книзі костелу і презентував присутнім освячений образ Богородиці.

Учасники зустрічі відвідали центральну частину міста, Вайнберг-парк, музей, костел та ставок на вул.Львівській, стадіон ім. Б.Маркевича та Винниківське озеро.

Нагадаємо, впродовж минулого тижня міська влада Винник мала зустрічі й з представниками ще кількох ґмін Республіки Польщі.

24.2017