28.06.2016

Винники урочисто відзначили 20-ту річницю Дня Конституції України (ФОТО)

13523663_1706292096254867_1023602440_o

Винниківська громада відзначила 20-ту річницю Дня Конституції України

Урочистості відбулись у парку Незалежності сьогодні, 28 червня.

Український прапор підняли юні винниківчани, які із самого ранку брали участь у тематичному квесті до Дня Конституції.

“Як гарно і символічно, що сьогодні саме діти підняли наш український стяг. Сьогодні з нами є сивочола і мудра “Просвіта”, але насправді — майбутнє належить вам”, – звернувся до юних винниківчан міський голова Винник Володимир Квурт.

У вступному слові міський голова відзначив, що сьогодні ми святкуємо 20-ту річницю нової Конституції України, до якої весь український народ, з дня першої конституції, йшов до цього дня.

На святкуванні виступив вокальний ансамбль “Винниківчани”, вокалісти “Народного дому” та гості свята – львівський вокальний гурт “Дотик сонця”.

З привітальними словами виступив й голова “Просвіти” Любомир Білоус, який наголосив на історичній цінності сьогоднішнього дня, обов’язку усвідомлення законів України та не оминув словом беззаконність дій на Сході України.

Маленьких гостей свята тішили танцями, хороводами, співами, розвагами на батуті, атракціями та різноманітними ласощами члени Молодіжної ради та ЛМГО “Золота молодь Винник”.

16.2017