15.09.2017

Винники та польське місто Поремба поновили договір про співпрацю

DSC05232_1067_800

У вересні підписана нова партнерська угода між м. Поремба (Польща) та Винниками.

Документ про співпрацю підписаний міським головою Винник Володимиром Квуртом та мером Поремби Ришардом Спирою.

В рамках підписання договору домовлено про співробітництво, розвиток і зустрічі підтримки між жителями, місцевими органами влади, організаціями та асоціаціями обох міст, зокрема, в сфері культури, науки, спорту, туризму і економіки.

«Спільні наради повинні сприяти взаєморозумінню традицій та поглибленню дружби обох народів. Ми сподіваємось на активні обміни та зустрічі різних соціальних груп та спільних ініціатив», – йдеться на офіційній сторінці міста Поремба.

Зазначимо, в складі винниківської делегації на офіційному поновленні партнерських стосунків між містами були присутні: начальник відділу юридичного забезпечення Мар’яна Кричковська та спеціаліст відділу інвестицій Валерій Підпалюк.

Фото: http://www.umporeba.pl/

Share on Facebook18Share on Google+0Tweet about this on Twitter