24.03.2016

Винники повинні залишити за собою право реєстрації місця проживання

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Винниківська міськрада визначила відділ ЦНАП м. Винники органом реєстрації, що здійснюватиме реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Рішення про це було ухвалено депутатами міськради 24 березня.

«Дане рішення вступає в дію з моменту завершення оформлення необхідних дозвільних документів для функціонування відділу Центр надання адміністративних послуг міста Винники» – йдеться в рішенні.

До моменту функціонування відділу ЦНАП м.Винники відділ організаційно-господарського забезпечення зобов’язано забезпечити виконання даного рішення» – розповіла доповідач по даному питанню, начальник відділу юридичного забезпечення Мар’яна Кричковська.

Нагадаємо, Винниківська міськрада раніше затвердила повноваження суб’єктів державної реєстрації за Центром адмінпослуг м.Винники.

20.2017