01.06.2018

Винники підписали меморандум про співпрацю із федерацією футболу у Львівській області

34049747_2016971045186969_7492543892089208832_n

Міський голова Винник Володимир Квурт та Ярослав Грисьо підписали меморандум про співробітництво та партнерство у розвитку футболу в Винниках, Львові та Львівській області.

Співпрацюватимуть партнери меморандуму через проведення спільних спортивних заходів та турнірів, проведенні конференцій, семінарів, зустрічей, тренінгів, масових заходів, що сприятимуть розвитку масової фізичної культури, спорту й туризму, пропагуванню здорового способу життя, підвищенню рівня моралі, культури, освіти та духовності в Україні та в інших країнах.

«Сьогоднішнє підписання угоди про співпрацю з Федерацією футболу Львівщини – це можливість популяризувати не лише цей прекрасний вид спорту, а й нав’язати здоровий спосіб життя для дітей, старших мешканців нашого міста, а також дати їм певний досвід командної гри, який, безперечно, знадобиться їм у житті», – зазначив міський голови Винник Володимир Квурт.

Також у місті планують створити Програму розвитку футболу в школах м. Винники, в тім числі за рахунок зустрічей з успішними футболістами та спортсменами.

«Сьогоднішнє підписання – це приклад того, наскільки у Винниках люблять футбол, наскільки це йде від керівництва міста і мені дуже приємно, що Володимир Леонідович підтримує наші всі починання не тільки в спорті, але й у футболі також», – коментував заступник президента ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» Ярослав Грисьо.

Share on Facebook15Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень