12.06.2018

Винники отримали свій додаток для смартфонів

v-smart

Винники Smart info – перший міський додаток для смартфонів, з великим переліком корисних функцій для винниківчан.

Офіційний реліз продукту доступний для завантаження на GooglePlay за коротким лінком – https://tinyurl.com/y9aw9ryr

Поки що додаток може працювати на смартфонах з операційною системою Android (версія 5.0 і вище), однак вже зараз розпочато роботу над розробкою такого додатку для пристроїв, що працюють на IOS.

Винники Smart info – це результат спільної роботи Винниківської міської ради, Громадської організації “Інститут активної громади” та компанії-розробника ТзОВ “Комкор-Сервіс”.

«Задум цього проекту був у тому, щоб створити сучасний інформаційний продукт, який би дозволив покращити комунікацію між міськрадою Винник та мешканцями й одночасно, отримати інструмент промоції нашого міста, зробити Винники більш впізнаваними для гостей та туристів», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Загалом Винники Smart info дозволяє дізнатися інформацію про історію і сьогодення Винник, оглянути галерею світлин та он-лайн карту основних об’єктів міста, читати локальні новини від міської ради Винник та Інформаційно-розважального порталу «Винники Plus», отримувати швидкі сповіщення, які стосуються життєдіяльності міста (аварійно-ремонтні роботи, анонси та оголошення інших подій), ознайомитися із переліком послуг, які надаються міськрадою, дізнатися про можливості установ, які опікуються дозвіллям дітей і молоді міста та комунікувати із ними, контактувати із місцевими закладами готельно-ресторанного бізнесу, слухати інтернет-радіо, відслідковувати в режимі реального часу рух громадського транспорту (маршрути 5А, 36, 40, 29).

Додаток містить довідник у якому зібрано номери телефонів найважливіших служб та інстанцій, з можливістю телефонувати до цих установ зі свого смартфону через натискання того чи іншого номера, який переводить користувача у режим активного телефонного дзвінка.

І ще одне, з допомогою Винники Smart info, мешканці міста, які зареєструються у системі додатку, зможуть надсилати свої повідомлення на адресу міської ради через розділ «Написати про проблему» (цей розділ буде доступний для активного використання з 20.06.2018р.)

Сподіваємося, що цей додаток буди корисним, як для винниківчан, так і гостей нашого міста.

Проект Винники Smart info  реалізовано на громадських засадах.

Просимо звернути увагу!

Технічні умови роботи: смартфон з ОС Android (версія 5.0 і вище), вільне місце для завантаження та встановлення на смартфоні, доступ до Інтернет (обов’язковий для розділів – новини, оголошення, мапа міста, радіо, рух автобусів, написати про проблему).

З усіх питань щодо роботи додатка можна звертатися на сторінку ГО “Інститут активної громади” – https://www.facebook.com/vinniki1352/

Share on Facebook67Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Червень