06.01.2016

Винники готуються до святкування Різдва

20160106122026

Уперше в нашому місті святкуватимуть Різдво Христове по-новому. Два дні – 9 і 10 січня – триватиме родинне свято «Тепле Різдво».

«Ми пропонуємо винниківчанам провести вихідні за найкращими галицькими традиціями, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер, – щоби відчути справжній дух Різдва».

Розпочнеться святкування на території Історико-краєзнавчого музею о 13.00 в суботу, 9 січня і триватиме до 18 год. У неділю, 10 січня, винниківчан запрошують на Різдво з 13.00 до 20.00.
Протягом «Теплого Різдва» лунатимуть колядки у виконанні численних вертепів і хорів, відбуватимуться козацькі забави, дитячі руханки, атракції, резиденція святого Миколая, стрільба з лука, перегляд мультфільмів, майстер-клас із виготовлення дідухів і забавок.

Присутні матимуть змогу пригоститися кулішем, пампушками, гарячими варениками, смаженою картоплею, шашликом, домашньою ковбаскою, а також глінтвейном, медовухою, узваром, чаєм і кавою.

Святкуймо Різдво разом!

23.2017