19.04.2016

Винниківський танцювальний колектив «Святослав» став призером Всеукраїнського фестивалю «Перлина Поділля-2016» (ФОТО)

13054440_936897343084490_1471617507_o

Винниківський колектив «Святослав» привіз два перших призових місця з Всеукраїнського дитячо-молодіжного фестивалю-конкурсу мистецтв «Перлина Поділля-2016»

I премія – вікова категорія 8-10 років і I премія – змішана категорія – це здобутки вихованців художнього керівника та головного балетмейстера Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяни Патер.

«Я знаю можливості своїх дітей, тому результатом задоволена і я, і діти. Ми вперше були на цьому конкурсі,поїздка залишила нам неймовірні враження. Ми привезли дві нагороди. Директор конкурсу уже запросила нас на Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Чорноморська перлина», який відбудеться з 29 червня по 5 липня 2016 р. у м.Затока» – ділиться враженнями Тетяна Патер, – також ми хочемо взяти участь у конкурсі хореографії «Папороті цвіт» у м.Бучач. А ще – ми уже готуємося до звітного концерту, який відбудеться у нас в місті в червні».

За словами п.Тетяни такі конкурси загартовують та мобілізують дітей, вони стають більш дорослими. Тому ціль для керівника на цей рік – залучити до участі у конкурсах дітей усіх вікових груп та складів.

Керівника Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяну Патер також нагородили грамотою «За високе професійне виховання творчої молоді».

Зазначимо, у сценічному дійстві 15-17 квітня у м.Кам’янець-Подільський взяли участь понад 1600 юних талантів із 16 областей України, які змагались у вокальному, хореографічному та цирковому мистецтві. Оцінювали конкурсні програми у трьох напрямках: хореографія, пісенні змагання та циркове мистецтво. Майстерність конкурсантів оцінювало зіркове журі, до складу якого увійшли, зокрема, хореограф Влад Яма, вокаліст Олександр Кривошапко, заслужений артист України Віктор Павлік, танцівник із Португалії Алдо Війєра, учасник програми «Майданс» Вадим Лященко та інші.

14.2017