09.08.2018

Винниківські волонтери – у відрядженні на Сході України

FB_IMG_1533819887310

Активісти: Богдан Шустер, о.Орест Чекан і Тарас Елейко доставили допомогу, зібрану під час акції “Ні, війна ще не закінчилась!” від ЛМГО “Золота молодь Винник” в зону бойових дій АТО.

Для бійців волонтери привезли продукти харчування, зібрані напої (каву, чай), засоби особистої гігієни, солодощі.

“Також, окрім продуктових пакунків, передали, зібрані молоддю Винник, кошти командуванню Добровольчої Української Армії, що базується в Широкіно, для потреб батальйону в розмірі 19 тис 270 грн, – ділиться на своїй сторінці у Фейсбук мережі волонтер, заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Не менш бажаними і потрібними виявилися листи від молодих винниківчан воякам”.

Нагадаємо, акція “Ні, війна ще не закінчилась” тривала у Винниках впродовж 15 липня – 5 серпня. В ході акції, учасники ЛМГО “Золота молодь Винник” збирали кошти у магазинах міста, храмах, на ярмарку та майстер-класах, ліпили вареники та нагадали громадянам про те, що бойові дії на Сході України тривають. І, як показують такі акції – допомога АТО – один із актуальних пунктів сімейного та особистого бюджету багатьох винниківчан.

12.2018