26.05.2016

Винниківські учні отримали подарунки від дітей зі Сходу України (ФОТО)

20160526_103322

В рамках акції “Агітпотяг “Труханівська Січ”винниківські школярі отримали подарунки від дітей прифронтової зони

Передавали пакунки організатори акції  Народний депутат Верховної ради України VIII скликання Оксана Юринець та міський голова Винник Володимир Квурт.

“Ми повернулися з вашими подарунками від діток Сходу, – звернулась до учнів ВСШІ Оксана Юринець, – ми їх привезли, однак не відкривали, бо це лише ваше право”.

Після цих слів учні розпакували коробки з подарунками.

Директор ВСШІ Лілія Свистович подякувала організаторам, Оксані Юринець та Володимиру Квурту, за акцію “Від дітей дітям”, яка зблизила та поєднала учнів України.

Володимир Квурт привітав винниківчан з 350-річчям надання Винникам Магдебурзького права та вручив дітям і гостям святкові значки м.Винники.

Нагадаємо, перший Агітаційний потяг “Труханівська Січ” виїхав на Схід України 20-го квітня 2016р.

Share on Facebook20Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017