13.11.2016

Винниківські комунальники працюють у посиленому режимі

ВКП “Добробут” та підрядники розчищають дороги міста від снігопадів.

Понад добу працівники винниківського КП борються з наслідками хуртовини, яка не припиняється.

Про це розповів директор комунального підприємства “Добробут” Павло Венгринович.

“До роботи задіяно 4 одиниці техніки та 25 людей, які практично безупинно розчищають та посипають інертними матеріалами та піщано-сольовою сумішшю центральні дороги міста, – каже очільник. – Подекуди важко справитись на вузьких вуличках міста, куди не потрапляє техніка. Так, зараз вул.Руську розчищатимемо вручну”.

Вночі, слідом за центральними, комунальники працюватимуть на бічних вулицях.

Мешканців просять з розумінням віднестись до незручностей, а також впевнитись, що їхній автотранспорт не перешкоджатиме роботі комунальників на дорогах міста.

В цілях безпеки звертаємо вашу увагу на необхідності заміни шин на вашому автомобілі.

15.2017